Konst Contemporary
1322984

Jason Middlebrook

(USA, Född 1966)
Jason middlebrook, akryl på trä, signerad och daterad 2010.

Jason Middlebrook, akryl på trä, signerad och daterad 2010.

"Painted Plank # 2". 291 x 35 cm.

Ytliga repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - O37
Proveniens

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, 2010.

Övrigt

Jason Middlebrook är representerad av bla. Miles McEnery Gallery, New York. La Montagne Gallery, Boston. Lora Reynolds Gallery, Austin.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

12 009
1 199
1 392
Utropspris
25 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (10 bud)
10 okt 15:06
12 009 SEK
10 okt 15:04
10 095 SEK
10 okt 15:01
9 756 SEK
10 okt 15:00
8 765 SEK
10 okt 15:00
6 769 SEK