Henry Diltz, fotografi porträtt av Keith Richards
Signerad Henry Diltz och numrerad 172/275. C-print, bildyta 45,5 x 30,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.
Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13