Robert Stanley, olja på duk signerad och daterad 1993.
"Chris". 162,5 x 178 cm.
Duken något ojämnt spänd.Obetydligt slitage i yttersta hörnen av duken.Målningen är i mycket gott skick.
The Estate of Robert Stanley.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10