Konst Contemporary
1333770

Karl Norin

(Sverige, Född 1982)
Karl norin, fuskpäls på duk, vakuumförpackad i plast, signerad och daterad 2013 a tergo.

Karl Norin, fuskpäls på duk, vakuumförpackad i plast, signerad och daterad 2013 a tergo.

"Hobby Deluxe". 114 x 87 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I5
Proveniens

Förvärvad av nuvarande ägare på Karl Norins examensutställning på Mejan (Kungliga Konsthögskolan) 2013.

Karl Norins examensutställning på Mejan (Kungliga Konsthögskolan) 2013.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 000
499
580
Utropspris
25 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
2 okt 17:59
5 000 SEK