1303533

Okänd konstnär, 1800-tal. Miniatyr. Osignerad.

Okänd konstnär, 1800-tal. miniatyr. osignerad.

Mansporträtt. Gouache. Bildyta 6,5x5,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Anlupen ram.

Utropspris
250 EUR