1308921

Okänd konstnär 1700-tal

Okänd konstnär 1700-tal. miniatyr. osignerad.

Okänd konstnär 1700-tal. Miniatyr. Osignerad.

Tre damer i en slottspark. Osignerad. Gouache. Bildyta: 7 x 5 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydlig smuts bakom glaset.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
2 500 SEK