1308939

Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal. miniatyr. osignerad.

Okänd konstnär 1800-tal. Miniatyr. Osignerad.

Ung dam med blommor i håret. Osignerad. Gouache. Bildyta: 4,5 x 3,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Lite smuts bakom glaset.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
2 500 SEK