1315734

Jacob Axel Gillberg

(Sverige, 1769-1845)
Jacob axel gillberg, miniatyr. signerad och daterad 1818.

Jacob Axel Gillberg, Miniatyr. Signerad och daterad 1818.

Grefvinnan de Geer f. Sprengtporten. Gouache. Bildyta 4,5x3 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR