1305451

Einar Nerman

(Sverige, 1888-1983)
Einar nerman, blandteknik, signerad och daterad -35.

Einar Nerman, blandteknik, signerad och daterad -35.

Prinsessan på slottet. Bildstorlek 28,5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, Smärre fläckar.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK