1305483

Einar Nerman

(Sverige, 1888-1983)
Einar nerman, blyertsteckning, signerad och daterad 1915.

Einar Nerman, blyertsteckning, signerad och daterad 1915.

"Benjamin klev nu på bordet". Bildstorlek 23,5 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Smärre veck.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
1 500 SEK