1299392

Carl Bengtsson

(Sverige, Född 1952)
Carl bengtsson, fotografi, signerad och daterad april -96.

Carl Bengtsson, fotografi, signerad och daterad April -96

"Viveka Seldahl - April -96". 30 x 24 cm.

Oramad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
8 000 SEK