1300257

Skrivbord, rokokostil, 1800-talets andra hälft.

Björk. Tre lådor. Svängda ben. Längd 129, bredd 73, höjd 75 cm.

Slitage. Fläckar. Torrsprickor. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK