1301394

Eevert Toivonen, fåtölj, Asko 1930-tal.

Eevert toivonen, fåtölj, asko 1930-tal.

Bemålat björk. Lös plymåer. Bredd 61 cm. Sitthöjd 40 cm. Total höjd 87 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Renoverad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR