1304007

Fritz Lindström

(Sverige, 1874-1962)
Fritz lindström, olja på pannå, signerad och daterad -29.

Fritz Lindström, olja på pannå, signerad och daterad -29.

Landskap. 37,5 x 45,5 cm.

Smärre spikhål.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK