1305128

Bord, gustavianskt, tidigt 1800-tal.

Bronserat och målat bord. Längd 89, bredd 50, höjd 76 cm.

Omarbetat och kompletterat, tidigare konsolbord. Slitage, färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK