1306168

Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai lehto, olja på pannå, signerad n. lehto och daterad -63.

Nikolai Lehto, olja på pannå, signerad N. Lehto och daterad -63.

Kvinnoporträtt. 34 x 24 cm.

Smärre ytslitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK