1306870

Serveringsvagn, omkring 1900-talets mitt.

Serveringsvagn med stomme av mässing. Två tonade glasskivor. På hjul. Längd 43, bredd 43, höjd 73 cm.

Smärre slitage, repor och smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK