1307442

Sängbord, ett par snarlika, 1930/40-tal.

Fanerade med björk respektive alm. Låda och hyllplan. Bredd 60, djup 29,5-30, höjd 57 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK