1309633

Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn med stomme av mässing och glas. Längd ca 75, bredd ca 50, höjd 71 cm.

Smärre slitage, något instabil.

Utropspris
3 000 SEK