1309508

Nell Walden

(Tyskland, 1887-1975)
Nell walden, akvarell signerad.

Nell Walden, akvarell signerad

Komposition, bildyta 20 x 15,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T10
Övrigt

Oeuvrekatalog nr 3079.
Märkt To Gunhild: "Happy Birthday for you". Bern 4/ march 1972 from Nell

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
8 dagar 1 timme
1 000
99
118
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
16 apr 14:46
1 000 SEK
16 apr 14:46
500 SEK