1295654

Nils Wedel

(Sverige, 1897-1967)
Nils wedel, akvatintetsning, 1932, signerad pt.

Nils Wedel, akvatintetsning, 1932, signerad PT.

"Två epoker". P. 24 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
1 500 SEK