1309497

Ester Almqvist

(Sverige, 1869-1934)
Ester almqvist, olja på pannå osignerad.

Ester Almqvist, olja på pannå osignerad

Landskap, 23 x 37 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Intyg a tergo daterat och signerat

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK