1310282

Ann-Marie Jönsson

(Sverige, 1937-2009)
Ann-marie jönsson, olja på duk, signerad amj.

Ann-Marie Jönsson, olja på duk, signerad AMJ.

Blomstrande trädgård. 100 x 120 cm.

Obetydligt ytslitage. Illa spänd duk.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
16 000 SEK