Stomme i mässing kupa i opaliserande glas. Ateljé Lyktan. Genombruten dekor, diameter ca 25 cm. höjd 51 cm.
Repor Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10