Design ÖvrigtSpring light
1308492

Gustavsberg

(Sverige, 1825-)
Gustavsberg, bordslampor 3 st, 1960-70-tal.

Porslin, höjd 39 cm, etikettmärkta

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK