1310941

Taklampa, Danmark, 1900-tal.

Taklampa, danmark, 1900-tal.
Taklampa, danmark, 1900-tal.
Taklampa, danmark, 1900-tal.

Koppar, glas, porslin, höjd ca 50 cm, diameter ca 34 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 900
285
339
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 apr 21:36
2 900 SEK
11 apr 21:36
2 700 SEK
11 apr 21:26
2 550 SEK
11 apr 21:25
2 350 SEK
11 apr 21:25
2 200 SEK