Design ÖvrigtSpring light
1312451

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampa, t507/12 markaryd, sverige.

Hans-Agne Jakobsson, taklampa, T507/12 Markaryd, Sverige.

Stomme av mässing med 12 kupor av tonat glas. Etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson AB Markaryd Made in Sweden. Diameter 95, höjd 160 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar. Obetydliga nagg. En dekordel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
29 000
2 849
3 389
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
11 apr 15:12
29 000 SEK
11 apr 15:12
28 000 SEK
11 apr 15:11
26 000 SEK
11 apr 15:11
25 000 SEK
11 apr 15:11
23 500 SEK