1301768

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Salvador dalí torrnål kolorerad med stencil signerad  och numrerad 129/300.

Salvador Dalí torrnål kolorerad med stencil signerad och numrerad 129/300

Blad ur "Quevedos visions", tryckt av Ateliers Rigal, editerad av Galerie Börjeson, Malmö 1975, bildyta 52,5 x 36,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Michler/Löpsinger 766

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK