Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

Nanny Still, "Tzarina" Bonbonjär, signerad Riihimäen Lasi O.Y. Nanny Still.

Blått och klart glas. Höjd 18 cm, diameter 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Formgivare

Klubbat pris
460
5 184
485
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 jun 2021 12:30
460 EUR
9 jun 2021 12:30
440 EUR
9 jun 2021 12:30
420 EUR
9 jun 2021 12:30
400 EUR
9 jun 2021 12:30
370 EUR
9 jun 2021 12:30
350 EUR
9 jun 2021 12:30
330 EUR
9 jun 2021 12:30
310 EUR
7 jun 2021 19:50
290 EUR
6 jun 2021 6:10
270 EUR
5 jun 2021 18:26
250 EUR
4 jun 2021 20:33
200 EUR
4 jun 2021 11:40
150 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977