Trädgårdsstolar, ett par, Slöjdprodukter Bjärnum, 1940-50-tal.

Bemålad metall, och trä, bredd 60 cm, höjd 73 cm, sitthöjd 41 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Rostangrepp. Skador.

Utropspris
3 000 SEK