1310381

Fotoramar, ett par, nysilver, jugend, tidigt 1900-tal.

Nysilver, böljande dekor av kvinna ståendes på lotusblad samt blomsterornament. 26,5 x 16,5 cm.

Repor. Slitage. Ett glas löst i ramen.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK