1296178

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, max papart, litografi och kollage med reliefprägling, 1980, signerad och märkt e.a. 2/10.

Max Papart, Max Papart, litografi och kollage med reliefprägling, 1980, signerad och märkt E.A. 2/10.

"Marianne". Bladstorlek 61,5 x 82,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Oramad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR