1296185

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, färgetsning, 1977, signerad och märkt essai.

Max Papart, färgetsning, 1977, signerad och märkt essai.

"Figure Solaire". Bladstorlek 21,5 x 15 cm.

Helhetsintrycket är gott. Oramad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
150 EUR