1296187

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, litografi, 1978, signerad och märkt e.a. 13/15.

Max Papart, litografi, 1978, signerad och märkt E.A. 13/15.

"Moonlight". Bladstorlek 55,5 x 75,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Oramad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
200 EUR