Fåtöljer ett par, Swedish modern, troligen 1940-tal.

Helstoppade fåtöljer med klädsel av plysch. Sitthöjd ca 44, höjd 85 cm vardera.

Slitage, smärre fläckar och repor. En med skador på klädsel undertill.

Utropspris
4 000 SEK