Cartier, Tank, armbandsur, 20,5, x 20 (28) mm.

18K guld, manuell, mineralglas, läderband, viklås 18K guld, ca 1980-tal.

Caliber 2512-1, Serienr. 780878103. Boettnr. 103.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
25 000 SEK