1317666

Sven-Arne Gillgren, bägare, silver, GAB, Eskilstuna, 1973.

Sven-arne gillgren, bägare, silver, gab, eskilstuna, 1973.

Svagt konformad med vågbandsdekor, invändigt förgylld. Höjd 15 cm. Vikt 348 gram.

Smärre slitage. Fläck. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 650
163
196
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 maj 9:28
1 650 SEK