Design Övrigt
1317666

Sven-Arne Gillgren, bägare, silver, GAB, Eskilstuna, 1973.

Sven-arne gillgren, bägare, silver, gab, eskilstuna, 1973.

Svagt konformad med vågbandsdekor, invändigt förgylld. Höjd 15 cm. Vikt 348 gram.

Smärre slitage. Fläck. Repor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK