Design Övrigt
1186493

VÄGGLAMPOR, ett par, Arteluce. Italien.

Vägglampor, ett par, arteluce. italien.

Ett par vägglampor med skärmar i blått glas. Höjd 15, djup 25, bredd 38 cm.

Smärre slitage. Glasskärm som täcker ljuskällan med nagg. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
1 500 SEK