1319977

Henrik Allert

(Sverige, Född 1937)
Henrik allert, väggrelief, stengods, signerad h allert.

Henrik Allert, väggrelief, stengods, signerad H Allert.

Utan titel. 32 x 32 cm.

Ytsmuts, Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK