1321507

Eero von Boehm

(Finland, 1949-2012)
Eero von boehm, akvarell, signerad.

Eero von Boehm, akvarell, signerad.

Frukt. 30,5 x 51,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR