Design ÖvrigtHome office
1345067

Paavo Tynell, bordslampa, modell 9222 Taito 1900-talets mitt.

Paavo tynell, bordslampa, modell 9222 taito 1900-talets mitt.

Vitmålad metall och mässing. Bär tillverkarens stämpel. Höjd 45 cm.

Renoverad. Senare målning. Märken. Ej funktionstestad. Bucklor.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
700 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Winter Sale 637

521. Ring 18K vitguld med en trappslipad grön turmalin och runda briljantslipade diamanter.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK