1336384

Böcker, 35 volymer, "Samlade skrifter av August Strindberg", Albert Bonniers förlag, Stockholm, 1917-1921.

Böcker, 35 volymer, "samlade skrifter av august strindberg", albert bonniers förlag, stockholm, 1917-1921.

Halvfranska band med guldprägling. Marmorerade pärmar.

Slitage. Smärre skador på pärmar. Ej fullständigt genomgången.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK