Böcker, 2 st, "Chagall Lithographe III" samt "Chagall Litographe IV", 1969 och 1974.

"Chagall Litographe III 1962-1968", Julien Cain, Fernand Mourlot och Charles Sorlier, 1969 samt "Chagall Lithographe IV 1969 - 1973", Charles Sorlier och Fernand Mourlot, Éditions André Sauret, 1974. På franska. Med en litografi vardera.

Ej genomgången. Omslag med mindre skador.

Utropspris
3 000 SEK
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146