1347404

Axel Gute

(Sverige, 1890-1959)
Axel gute, bokstöd, ett par, brons, signerade och daterade 1920.

Axel Gute, bokstöd, ett par, brons, signerade och daterade 1920.

Monterade på träsockel. Höjd 20,5 cm.

Utropspris
4 000 SEK