Elna Melusine Jolom, skulptur glas och metall signerad och daterad 2018 Österlens glashytta
"Löjtnantshjärta", höjd 138 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK