Design Övrigt
1350407

Taklampa, Ateljè Lyktan, 1960-tal.

Taklampa, ateljè lyktan, 1960-tal.

Plast, teak, diameter ca 38 cm, höjd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Klubbat pris
1 800
173
196
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
16 jan 15:02
1 800 SEK
16 jan 15:02
1 700 SEK
16 jan 14:58
1 600 SEK
16 jan 14:30
1 510 SEK
16 jan 14:29
1 500 SEK