Design Övrigt
1350929

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, vägglampor, ett par, 1960-tal.

Hans-Agne Jakobsson, Vägglampor, ett par, 1960-tal.

Stomme lackerad metall, skärmar plexi/plast, etikettmärkat, höjd ca 35 cm.

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V10
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

1 200
115
131
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
13 jan 19:28
1 200 SEK
13 jan 18:23
1 000 SEK