Design Övrigt
1360235

Alf Svensson golvlampa "G-30 R" Begboms 1950-tal

Alf svensson golvlampa  "g-30 r" begboms 1950-tal.

Lackerad metall, mässing, senare skärm, totalhöjd ca 154 cm med skärm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK