Vägglampor, ett par, abo Randers, "Guld-magnetlampe", Danmark, 1970-tal.

Stål guldbelagt med 24 karat enligt etikett, etikettmärkta, höjd ca 17 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK